Jak se dostanete k našim produktům?


  1. Návštěva u nás na statku v Horních Domaslavicích. Provozní dobu nevedeme, otevřeno je vždy, když je někdo doma. Stává se, že jsme vyprodaní, proto je určitě lepší předem zavolat a zeptat se na dostupnost zboží. Úplně nejlepší je udělat konkrétní objednávku alespoň 1-2 dny předem a v domluvený termín přijet najisto. 
  2. I letos nabízíme dovoz výrobků až k vašim dveřím. Většinou rozvážíme jednou týdně, v době, která vyhovuje vám i nám. Můžete platit hotově nebo převodem na účet, stále více zákazníků ale využívá náš kreditový systém, kdy po zaslání kreditu v minimální výši 1000 Kč odebíráte zboží až do jeho vyčerpání. Odpadá manipulace s hotovostí při placení a problémy s drobnými při vydávání. Také je možné, pokud to situace dovoluje, nechat dodávku zboží na domluveném místě, když nejste zrovna doma.
  3. Farmářské trhy. Po zkušenostech z různých měst jsme se rozhodli věnovat se pouze Beskydským farmářským trhům ve Frýdku-Místku. Bohužel jde pouze o sezónní záležitost od května do listopadu.
  4. Prodejny. Prodejci přicházejí a odcházejí, někteří zůstávají. V současnosti najdete naše výrobky v Pekárně Adámek v Dolních Domaslavicích, U nás z farmy v Ostravě a Mléčný bar Naproti v Ostravě.